close
premiera
 
06:00 W pogoni za sukcesem
07:55 Dwanaście choinek
09:25 Samoloty
11:00 Ślubna umowa
12:30 Zima, która odmieniła moje życie
14:30 Rycerze z Szanghaju
16:25 Człowiek ze stali
18:50 Niedźwiedzie
20:10 Muppety: Poza prawem
22:00 Pod Mocnym Aniołem
23:50 John Doe: Samozwańczy strażnik
01:25 Przysięga milczenia
02:55 Skradzione szczęście
04:25 Ostatnia szansa Matta
06:00 Tom, Dick i Harriet
07:30 Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej, odc. 1
08:00 Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej, odc. 2
08:30 Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej, odc. 3
09:00 Operacja Argo
11:00 Gorąca linia
12:35 Filmy i gwiazdy, odc. 311
13:05 VJ i ja
14:40 HBO EXCLUSIVE: Koncert urodzinowy Edyty Górniak
16:10 Chce się żyć
18:05 Atlantyda: Zaginiony ląd
19:45 Kapitan Phillips
22:00 Dom grozy, odc. 6
22:50 Ray Donovan II, odc. 12
23:40 Uwięziona w mroku
01:05 Burza duchów
02:35 Koszmar siostry
04:05 Jęk czarnego węża
09:00 Kuku, odc. 5
09:30 Kuku, odc. 6
10:00 Kuku II, odc. 1
10:30 Kuku II, odc. 2
11:00 Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła
12:20 Wszystko się wali
14:05 Zakochany prawnik
15:40 Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła
17:00 Wszystko się wali
18:45 Zakochany prawnik
20:20 Co było, a nie jest
22:00 Dziewczyny III, odc. 8
22:30 Jak zdrówko?, odc. 5
23:00 Turecki dla początkujących
00:50 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem, odc. 5
01:25 Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
03:05 Spojrzenia, odc. 5
03:30 Spojrzenia, odc. 6
04:00 Dziewczyny III, odc. 8
04:30 Jak zdrówko?, odc. 5
06:00 Miłość i ból, i ta cała cholerna reszta
07:50 Jestem kibicem Standardu
09:30 Ostatni smok
11:10 Najlepsi reżyserzy: M. Night Shyamalan
11:40 Daleko od nieba
13:30 Przygoda w pociągu
15:15 Prywatne przyjęcie
16:50 Jestem kibicem Standardu
18:25 Dni niebios
20:00 Mój piękny kraj
21:30 Einstein i Eddington
23:05 8. mila
00:55 Siła perswazji
02:25 Gomorra, odc. 8
03:15 Prawo ulicy V, odc. 1
04:15 Przygoda w pociągu
06:00 Zakochać się
07:45 Najlepsi reżyserzy: Jean-Pierre Jeunet
08:15 Ostatni człowiek
09:45 Zwykli ludzie
11:55 Nowi Centurionowie
13:35 Kształt rzeczy
15:10 Najlepsze rzeczy na świecie
16:55 Zakochać się
18:40 Ostatni człowiek
20:15 Daleko od nieba
22:00 Gomorra, odc. 9
22:50 Borgman
00:40 Drzwi w podłodze
02:30 Lore
04:15 Najlepsze rzeczy na świecie

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia Państwu usług internetowych oraz umożliwienia korzystania z funkcjonalności strony, które nie byłyby dostępne bez wykorzystania plików cookie. Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w przeglądarce użytkownika.

Dowiedz się więcej o plikach cookie i zmień ustawienia dotyczące plików cookie klikając tutaj.



Nie pokazuj tej wiadomości ponownie