close
premiera
 
06:00 Piękna i Bestia
08:05 Projekt Tokio
08:40 Toy Story 3
10:25 Super 8
12:15 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
14:20 John Carter
16:30 Notatki dla córki
18:05 Sprzymierzeni
20:10 Megan Leavey
22:10 Pasażerowie
00:05 Ucieczka z więzienia: Uwiedziona Joyce Mitchell
01:35 Życie w realu
03:00 Tu i teraz, odc. 3
04:00 Green Hornet
06:00 Bajeczki Maszy, odc. 1-5
06:30 Kraina Lodu. Przygoda Olafa
06:55 Masza i niedźwiedź II, odc. 17-20
07:30 Chicago
09:25 Lepsze życie II, odc. 9
09:55 Lepsze życie II, odc. 10
10:25 Mali agenci
11:50 Mali agenci 2: Wyspa Marzeń
13:30 Mali agenci 3
14:55 Świąteczna piosenka
16:20 Kryminalne wypieki: Tylko słodkie
17:45 Destrukcja
19:25 Czarny motyl
21:00 Snowden
23:15 Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta, odc. 3
00:05 Współczesna rodzina IX, odc. 4
00:30 W potrzebie II, odc. 5
01:00 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem V, odc. 1
01:35 Osaczony
03:25 Aż poleje się krew
06:00 Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem
07:30 Filmy i gwiazdy, odc. 472
08:00 Gwiazdy
09:50 Zakładnik z Wall Street
11:30 Mała Brytania, odc. 1
12:00 Mała Brytania, odc. 2
12:35 Californication VI, odc. 3
13:00 Californication VI, odc. 4
13:30 Californication VI, odc. 5
13:55 Californication VI, odc. 6
14:25 Californication VI, odc. 7
14:50 Californication VI, odc. 8
15:20 Californication VI, odc. 9
15:45 Californication VI, odc. 10
16:20 Powidoki
18:00 Odpowiednik, odc. 2
19:00 Tu i teraz, odc. 2
20:00 Rozwód II, odc. 6
20:30 Na wylocie II, odc. 6
21:00 Brytania, odc. 5
21:50 Towarzysz detektyw, odc. 5
22:25 Rings
00:10 Hanna
02:00 Deadwood II, odc. 2
02:55 Towarzysz detektyw, odc. 5
03:30 Totem
05:00 Ogród z brązu, odc. 8
06:00 Angielski pacjent
08:35 Kalifornia
10:05 Emma
12:05 Mokka
13:35 Manchester by the Sea
15:50 Kalifornia
17:20 Angielski pacjent
20:00 Zjednoczone królestwo
21:45 Czarny diament
23:40 Kwiaty zła
01:25 Świadomość przechodnia
02:00 Co przynosi przyszłość
03:40 Emma
05:40 Komisja
06:00 Wzbierająca burza
07:35 List do Boga
08:10 Lekarz na prowincji
09:55 Buntownik z wyboru
12:00 Truskawkowe dni
13:35 Gra w klasy
15:20 Iqaluit
17:10 Wzbierająca burza
18:45 Lekarz na prowincji
20:30 Kropla słońca na ziemi
21:35 Odwet
23:25 Fritz Bauer kontra państwo
01:10 Guerrilla, odc. 3
02:05 Miasto-wyspa
03:55 Truskawkowe dni
05:35 Opowieści Neila Gaimana: Poczucie obcości

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia Państwu usług internetowych oraz umożliwienia korzystania z funkcjonalności strony, które nie byłyby dostępne bez wykorzystania plików cookie. Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w przeglądarce użytkownika.

Dowiedz się więcej o plikach cookie i zmień ustawienia dotyczące plików cookie klikając tutaj.



Nie pokazuj tej wiadomości ponownie