close
premiera
 
06:00 Rogate ranczo
07:15 Destrukcja
08:55 Droga do odkupienia, cz. 1
10:35 Droga do odkupienia, cz. 2
12:30 Powidoki
14:10 Howards End, odc. 3
15:15 Ghost in the Shell
17:05 Współczesna rodzina IX, odc. 13
17:30 Na planie
18:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
20:10 Westworld II, odc. 2
21:10 Dolina Krzemowa V, odc. 6
21:40 Barry, odc. 6
22:15 Piękna i Bestia
00:25 Green Hornet
02:25 Małżeńskie porachunki
04:00 Płonąca pułapka
06:00 Inferno
08:00 Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
10:45 Spider-Man: Homecoming
12:55 Victoria II, odc. 2
13:45 Bez zobowiązań III, odc. 3
14:15 Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks
15:50 Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
18:05 Opowieść podręcznej, odc. 1
19:00 T2: Trainspotting
21:00 World War Z
23:00 Rzym, odc. 5
23:50 Rzym, odc. 6
00:50 Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna
02:45 Przypadek 39
04:30 Jackass wersja 3.5
06:00 Nieustraszeni bracia Grimm
07:55 Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem
09:25 Jasper Jones
11:05 Alzheimer: Dziadku, to ja!
11:35 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem V, odc. 9
12:10 Współczesna rodzina IX, odc. 13
12:35 Dolina Krzemowa V, odc. 5
13:05 Barry, odc. 5
13:35 Transformers: Ostatni Rycerz
16:10 Trust, odc. 5
17:15 Syrena, odc. 2
18:05 Wataha II, odc. 5
19:10 Billions III, odc. 5
20:10 Sprawa idealna II, odc. 8
21:00 Westworld II, odc. 2
22:00 Dolina Krzemowa V, odc. 6
22:30 Barry, odc. 6
23:05 Mężczyzna w pomarańczowej koszuli
01:05 Totem
02:35 Westworld II, odc. 2
03:35 Dolina Krzemowa V, odc. 6
04:05 Barry, odc. 6
04:35 Spojrzenia
06:00 Okaleczone
08:00 Przez otwarte drzwi
09:25 Teatr w telewizji III: Rejs
09:50 Połączenia
11:30 Król Belgów
13:05 Gukoroku - ślady grzechu
15:05 Tajny składnik
16:50 Przez otwarte drzwi
18:20 Moos
20:00 Fisher King
22:20 Od zmierzchu do świtu
00:10 Gomorra III, odc. 3
01:05 Ash kontra Martwe Zło III, odc. 5
01:35 Ash kontra Martwe Zło III, odc. 6
02:10 Obywatel X
04:00 Pod wulkanem
06:00 Przygody barona Munchausena
08:05 Między lądem a morzem
09:40 Promień
11:10 Wielki napad na pociąg
13:00 Mój anioł
14:20 Kochane życie
15:50 Porto
17:05 Między lądem a morzem
18:40 9. życie Louisa Draxa
20:30 Angielski pacjent
23:10 Miasteczko Twin Peaks II, odc. 3
23:55 Miasteczko Twin Peaks II, odc. 4
00:45 Eutanazjer
02:10 Głęboka czerwień
04:15 Dyskont

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia Państwu usług internetowych oraz umożliwienia korzystania z funkcjonalności strony, które nie byłyby dostępne bez wykorzystania plików cookie. Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w przeglądarce użytkownika.

Dowiedz się więcej o plikach cookie i zmień ustawienia dotyczące plików cookie klikając tutaj.



Nie pokazuj tej wiadomości ponownie