close
premiera
 
06:00 Gdzie jest Nemo?
07:40 Ania z Zielonego Wzgórza
09:10 Doktor Strange
11:05 Nowy początek
13:00 Planetarium
14:45 Piąta fala
16:35 11 minut
18:00 Na planie
18:30 Powidoki
20:10 Kroniki Times Square, odc. 4
21:10 Pohamuj entuzjazm IX, odc. 1
21:50 Wicedyrektorzy II, odc. 3
22:25 Szkolna imprezka 2
00:20 Równość
02:00 Narodziny
03:40 The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years
05:25 Filmy i gwiazdy, odc. 455
06:00 Dzika banda na boisku. Legenda wciąż żyje!
07:40 Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie
09:45 Nie jestem gotowa na Święta
11:10 Chemia
12:55 Wallace i Gromit: Podróż na Księżyc
13:20 Monster Trucks
15:05 Klasa próżniacza
16:30 Umrzeć ze śmiechu, odc. 3
17:25 Sprzymierzeni
19:30 Tajemnice kwiaciarni: Bukiet
21:00 Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks
22:35 The Affair II, odc. 11
23:30 The Affair II, odc. 12
00:40 Droga śmierci
02:10 W poszukiwaniu Felliniego
03:55 Sierpniowa mgła
06:00 Nasza młodsza siostra
08:05 Wielka samotność
09:00 Podróż Fanny
10:35 Ocalmy wspólne jutro, cz. 1
11:05 Ocalmy wspólne jutro, cz. 2
11:35 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IV, odc. 24
12:10 Bez zobowiązań III, odc. 13
12:40 Gracze III, odc. 10
13:15 Wicedyrektorzy II, odc. 2
13:45 Rodzina Fangów
15:30 Vaiana: Skarb oceanu
17:15 Mój przyjaciel smok
18:55 Wstrząs
21:00 Kroniki Times Square, odc. 4
22:00 Pohamuj entuzjazm IX, odc. 1
22:40 Wicedyrektorzy II, odc. 3
23:15 Underworld: Wojny krwi
00:45 Kroniki Times Square, odc. 4
01:50 Pohamuj entuzjazm IX, odc. 1
02:30 Wicedyrektorzy II, odc. 3
03:05 Sprzedawcy
04:35 Spojrzenia
06:00 Anomalisa
07:30 Teatr w telewizji II: Interwencja
08:00 Macierzyństwo
09:35 Opłacone krwią
11:50 Eadweard
13:35 Człowiek z bieguna
15:05 Viva Tepepa!
16:50 Macierzyństwo
18:30 Bunkier
20:00 Byliśmy cool
21:35 Niezniszczalny
23:25 Schneider kontra Bax
01:00 Kto się odważy, odc. 6
02:10 Chwasty
04:30 Zwykli ludzie
06:00 Nostalgia
08:15 Ponętna nastolatka
09:00 Problemski hotel
10:50 Centaur
12:25 Souvenir
13:55 Ku'damm 56, cz. 1
15:30 Ku'damm 56, cz. 2
17:05 Ku'damm 56, cz. 3
18:45 Wygnańcy
20:30 Wielki napad na pociąg
22:20 The Knick II, odc. 1
23:15 The Knick II, odc. 2
00:15 Syn Szawła
02:00 Woyzeck
03:20 Stalker

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia Państwu usług internetowych oraz umożliwienia korzystania z funkcjonalności strony, które nie byłyby dostępne bez wykorzystania plików cookie. Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w przeglądarce użytkownika.

Dowiedz się więcej o plikach cookie i zmień ustawienia dotyczące plików cookie klikając tutaj.



Nie pokazuj tej wiadomości ponownie