close
premiera
 
06:00 Miasto duchów
07:45 Mistrz
09:20 Na planie
09:45 Świąteczna noc w Barcelonie
11:30 Płoty
13:45 Przed zachodem słońca
15:05 Królowa Katwe
17:10 Mój niewidomy brat
18:35 Przyjaźń czy kochanie?
20:10 Planetarium
22:00 Kroniki Times Square, odc. 4
23:05 Ray Donovan V, odc. 5
00:00 Czarny motyl
01:35 Dziewczyna z ekstraklasy
03:20 Na planie
03:50 Wróg u bram
06:00 Madonna: Rebel Heart – trasa koncertowa
08:05 Dwóch gniewnych ludzi
09:50 Cuda z nieba
11:40 Człowiek ringu
14:05 Mały rycerz Trenk
15:30 Nowe życie Paula Sneijdera
17:25 Hollarsowie
18:55 Ostatnia rodzina
21:00 Wszystko zostało powiedziane: Gloria Vanderbilt i Anderson Cooper
22:50 Zbliżenia
00:05 To musisz być ty
01:25 Pakt z diabłem
03:25 Kandydat dla szalonej Mary
04:50 Raport specjalny VICE'a: Podzielony naród
06:00 Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka
07:15 Trumbo
09:20 Dama w vanie
11:00 Kłamstwa na sprzedaż IV, odc. 5
11:25 Kłamstwa na sprzedaż IV, odc. 6
11:55 Biała królowa, odc. 5
12:55 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IV, odc. 24
13:25 Bez zobowiązań III, odc. 13
13:55 Zmartwychwstały
15:40 Tajemnice kwiaciarni: Nie mów nikomu
17:05 Moneyball
19:15 Kłamstwa na sprzedaż IV, odc. 7
19:40 Kłamstwa na sprzedaż IV, odc. 8
20:10 Rodzina Borgiów III, odc. 3
21:00 Victoria, odc. 5
21:50 Sprawa idealna, odc. 5
22:45 Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie
00:55 Pokój 104, odc. 7
01:25 Victoria, odc. 5
02:15 Sprawa idealna, odc. 5
03:10 Rodzina Borgiów III, odc. 3
04:05 Gdzie jesteś, Amando?
06:00 Co nas łączy?
07:35 Inwestycja w małżeństwo
09:15 Leadbelly
11:25 Viva Max!
13:00 Opłacone krwią
14:55 Star Trek: Pierwszy kontakt
16:45 Inwestycja w małżeństwo
18:25 Emigrant z żelkowej malinowej łódki
20:00 Strażnicy
22:40 Paulina
00:25 Dziennik mordercy
01:55 Teatr w telewizji II: Chodnikowy psycholog
02:25 Pandemia
04:00 Viva Max!
05:30 Lukas i jego asperger
06:00 Statek
07:25 Dyskont
09:10 Drzewko oliwne
10:50 Pieśń zmierzchu
13:05 Chór
15:00 Gorzka siedemnastka
16:45 Dyskont
18:30 Barash
19:55 Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, odc. 1
20:30 Druga strona
22:15 Obywatel X
00:00 Nick i Norah
01:30 Kocur
02:55 Zabity na śmierć
04:30 Lato Sangaile

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia Państwu usług internetowych oraz umożliwienia korzystania z funkcjonalności strony, które nie byłyby dostępne bez wykorzystania plików cookie. Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w przeglądarce użytkownika.

Dowiedz się więcej o plikach cookie i zmień ustawienia dotyczące plików cookie klikając tutaj.



Nie pokazuj tej wiadomości ponownie