close
premiera
 
55241_-_254

Premiery HBO (luty 2018)

Zapraszamy do zapoznania się z premierami lutego w HBO

NIEDZIELNE MEGAHITY

TRANSFORMERS: OSTATNI RYCERZ (TRANSFORMERS: THE LAST KNIGHT) film akcji, USA 2017

premiera: 04.02.2018 godz. 20:10

TRANSFORMERS: OSTATNI RYCERZ (TRANSFORMERS: THE LAST KNIGHT) film akcji, USA 2017, 149 min., (12), reż. Michael Bay, wyk. Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Laura Haddock, Stanley Tucci

Zrealizowany z rozmachem film opowiadający o wojnie toczącej się między Transformerami i ludźmi.

Na jaw wychodzi, że Transformery odwiedzały naszą planetę od zarania dziejów, aby pomagać ludziom. Z czasem jednak porozumienie między robotami a mieszkańcami Ziemi zostało zerwane. Teraz uratowanie ludzkości leży w rękach niespodziewanych sprzymierzeńców: Cade'a Yeagera (Mark Wahlberg), angielskiego lorda Edmunda Burton (sir Anthony Hopkins) oraz oksfordzkiej profesorki Vivian Wembley (Laura Haddock). Bez ich współpracy gatunek ludzki nie ma szans na przetrwanie.

BAYWATCH. SŁONECZNY PATROL (BAYWATCH (2017)) komedia, USA 2017

premiera: 11.02.2018 godz. 20:10

BAYWATCH. SŁONECZNY PATROL (BAYWATCH (2017)) komedia, USA 2017, 112 min., (18), reż. Seth Gordon, wyk. Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach

Dwayne Johnson oraz Zac Efron w rolach dwójki ratowników wodnych, którzy muszą zjednoczyć siły, aby stawić czoła bezwzględnej bizneswoman.

Mitch Buchannon (Dwayne Johnson) prowadzi zespół ratowników w słonecznej Kalifornii i nie ma sobie równych. Pewnego dnia do jego ekipy dołącza świetny olimpijski pływak Matt Brody (Zac Efron). Obydwaj mężczyźni mają silne osobowości, co utrudnia im wspólną pracę. Szybko jednak muszą zjednoczyć siły przeciwko bezlitosnej bizneswoman (Priyanka Chopra), której plany zagrażają przyszłości zatoki.

AUTA 3 (CARS 3) animowany, USA 2017

premiera: 18.02.2018 godz. 20:10

AUTA 3 (CARS 3) animowany, USA 2017, 99 min., (b/o), reż. Brian Fee

Samochód wyścigowy Zygzak McQueen, z pomocą ambitnej przyjaciółki, staje do rywalizacji w ważnym wyścigu.

Zygzak McQueen przechodzi trudne chwile. Legenda sportów motorowych zostaje powoli zepchnięta na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Jego jedyną nadzieją jest młoda, pełna werwy i pasji kobieta mechanik – Cruz Ramirez. Dzięki niej i jej sprytnemu planowi działania Zygzak udowodni wszystkim, że zdobywca Złotego Tłoka łatwo się nie poddaje.

MEGAN LEAVEY (MEGAN LEAVEY) dramat, USA 2017

premiera: 25.02.2018 godz. 20:10

MEGAN LEAVEY (MEGAN LEAVEY) dramat, USA 2017, 116 min., (12), reż. Gabriela Cowperthwaite, wyk. Kate Mara, Edie Falco, Ramon Rodriguez, Bradley Whitford, Common

Kate Mara w roli kobiety, która nawiązała więź ze swoim psem bojowym podczas odbywania służby wojskowej w Iraku.

Megan Leavey (Kate Mara) jest zagubioną w życiu kobietą, która decyduje się wstąpić do marynarki wojennej. Kobieta przechodzi szkolenie z wyjątkowo agresywnym psem o imieniu Rex. Niespodziewanie udaje jej się złapać z nim nić porozumienia. Megan i jej podopieczny trafiają do Iraku, gdzie z sukcesem zajmują się wykrywaniem bomb i min przeciwpiechotnych. Udaje im się z sukcesem odbyć 100 misji. Pewnego dnia dochodzi jednak do tragedii.

PROPOZYCJE TYGODNIA

TRANSFORMERS (TRANSFORMERS) film akcji, USA 2007

emisja: 01.02.2018 godz. 20:10

TRANSFORMERS (TRANSFORMERS) film akcji, USA 2007, 138 min., (12), reż. Michael Bay, wyk. Shia Labeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Rachael Taylor

Shia LaBeouf w roli pełnego pasji nastolatka, który przez przypadek staje się jedyną nadzieją na powstrzymanie śmiercionośnych Decepticonów.

Dwie frakcje robotów – Autoboty i Decepticony – prowadzą między sobą wojnę na wykończenie, od której zależą losy świata. W pewnym momencie konflikt przenosi się na Ziemię. Jedyną nadzieją dla ludzkości staje się Sam Witwicky (Shia LaBeouf), niepozorny nastolatek, którego wielką pasją są samochody. Razem ze swoją przyjaciółką Mikaelą (Megan Fox) trafia on w sam środek wojny. Czy uda mu się powstrzymać śmiercionośnych Decepticonów?

TRANSFORMERS: ZEMSTA UPADŁYCH (TRANSFORMERS: REVENGE OF THE FALLEN) film akcji, USA 2009

emisja: 02.02.2018 godz. 20:55

TRANSFORMERS: ZEMSTA UPADŁYCH (TRANSFORMERS: REVENGE OF THE FALLEN) film akcji, USA 2009, 144 min., (12), reż. Michael Bay, wyk. Shia Labeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro

Kontynuacja kasowego hitu o potyczkach dwóch frakcji robotów. Shia LaBeouf powraca w roli niepozornego nastolatka, który jako jedyny może uchronić Ziemię przed zagładą.

Dwa lata temu Sam Witwicky (Shia LaBeouf) nie dopuścił do konfrontacji między dwoma wojującymi ze sobą grupami robotów. Chłopak stara się żyć swoim życiem. Próbuje podjąć decyzję na temat swojej przyszłości. Musi wybrać college i zastanowić się nad przyszłością swojego związku ze swoją pierwszą miłością Mikaelą (Megan Fox). Pewnego dnia nastolatek musi pomóc Autobotom. Czy rzeczywiście Sam jest posiadaniu odpowiedzi, jak rozwiązać konflikt między wojującymi stronami?

TRANSFORMERS 3 (TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON) film akcji, USA 2011

emisja: 03.02.2018 godz. 20:10

TRANSFORMERS 3 (TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON) film akcji, USA 2011, 148 min., (12), reż. Michael Bay, wyk. Shia Labeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Josh Duhamel, John Turturro, Tyrese Gibson

Autoboty muszą obronić Ziemię przed swoimi odwiecznymi wrogami, którzy po raz kolejny przygotowują się do podbicia planety. Trzy nominacje do Oscara.

Sam Witwicky (Shia LaBeouf) dwukrotnie pomógł ocalić świat przed niebezpiecznymi Deceptikonami. Odznaczony przez amerykańskiego prezydenta chłopak ukończył studia i chciałby w końcu żyć normalnie u boku swojej nowej dziewczyny Carly (Rosie Huntington-Whiteley). Niestety, okazuje się, że Autoboty po raz kolejny potrzebują jego pomocy. Wychodzi na jaw skrywana przez wiele lat tajemnica o rozbiciu się na Księżycu statku kosmicznego z planety Cybertron. Na jego pokładzie ciągle znajdują się bowiem technologie, których użycie może przyczynić się do ostatecznego pokonania Deceptikonów.

TRANSFORMERS: WIEK ZAGŁADY (TRANSFORMERS: AGE OF EXTINCTION) film akcji, USA 2014

emisja: 04.02.2018 godz. 17:25

TRANSFORMERS: WIEK ZAGŁADY (TRANSFORMERS: AGE OF EXTINCTION) film akcji, USA 2014, 159 min., (12), reż. Michael Bay, wyk. Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Nicola Peltz, Jack Reynor

Czwarta część opowieści o Transformerach. Ludzie nie mogą się otrząsnąć po ostatnim starciu robotów i doprowadzają do zerwania porozumienia z Autobotami.

Mija kilka lat po sławetnej bitwie w Chicago. Ludzkość stara się otrząsnąć i żyć dalej. Sojusz Ziemian z Autobotami zostaje zerwany. W ramach CIA powstaje tajna jednostka o nazwie Cmentarny Wiatr, której zadaniem jest odszukanie i unicestwienie znajdujących się na naszej planecie Tarnsformerów. Kieruje nią bezwzględny Harold Attinger (Kelsey Grammer), który prowadzi szemrane interesy z Joshuą Joycem (Stanley Tucci), szefem korporacji eksperymentującej na kosmicznych robotach. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

OPOWIEŚĆ MARY (CAPTURING MARY) dramat, Wielka Brytania 2007

emisja: 08.02.2018 godz. 20:10

OPOWIEŚĆ MARY (CAPTURING MARY) dramat, Wielka Brytania 2007, 101 min., (12), reż. Stephen Poliakoff, wyk. Maggie Smith, David Walliams, Danny Lee Wynter, Ruth Wilson, Gemma Arterton

Nostalgiczna opowieść z Maggie Smith w roli starszej pani, która po latach odwiedza rodzinną posiadłość i wspomina czasy swojej młodości.

Mary Gilbert (Maggie Smith), była dziennikarka, wraca w rodzinne strony, by rozliczyć się z przeszłością. Posiadłością jej ojca opiekuje się Joe (Danny Lee Wynter), młody mężczyzna, który nakłania niespodziewanego gościa do wspomnień. Mary przechadzając się po wielkim domu, snuje niezwykłą opowieść o swoim życiu. Wspomina słynne przyjęcia, wybitne osobistości ze świata kultury i polityki, a także wpływowych przemysłowców i przedstawicieli arystokracji. To właśnie podczas jednego z takich wieczornych spotkań poznaje Greville’a White’a (David Walliams), który staje się przekleństwem jej życia.

WŁOSKA ROBOTA (THE ITALIAN JOB (2003)) kryminalny, USA 2003

emisja: 09.02.2018 godz. 21:05

WŁOSKA ROBOTA (THE ITALIAN JOB (2003)) kryminalny, USA 2003, 106 min., (12), reż. F. Gary Gray, wyk. Mark Wahlberg, Charlize Theron, Edward Norton, Donald Sutherland, Jason Statham

Edward Norton w roli członka ekipy złodziei, który po udanym napadzie postanowił oszukać swoich kolegów.

Johna (Donald Sutherland) jest odnoszącym sukcesy złodziejem, który przewodzi grupie przestępczej. Należą do niej Charlie (Mark Wahlberg), Steve (Edward Norton), komputerowy geniusz Lyle (Seth Green), kierowca Rob (Jason Statham) oraz ekspert od materiałów wybuchowych Left Ear (Mos Def). Po udanym napadzie i kradzieży z sejfu z weneckiego pałacu z wartych 34 mln dolarów sztab złota, Steve niespodziewanie zabija Johna. Reszta mężczyzn ląduje w lodowatej wodzie. Rok później kumplom udaje im się namierzyć zdrajcę w Los Angeles. Zrobią wszystko, żeby się na nim zemścić.

TOY STORY (TOY STORY) animowany, USA 1995

emisja: 10.02.2018 godz. 16:35

TOY STORY (TOY STORY) animowany, USA 1995, 78 min., (b/o), reż. John Lasseter

Pełna przygód opowieść o fantazyjnym świecie dziecięcych zabawek. Trzy nominacje do Oscara oraz dwie do Złotego Globu.

Andy jest małym chłopcem. Jego ulubioną zabawką jest drewniany kowboj Chudy. Kiedy chłopak opuszcza swój pokój, jego zabawki ożywają. Każda z nich jest pełna lęków. Obawia się, że pewnego dnia znudzi się dzieciakowi. Przed kolejnymi urodzinami Andy’ego plastikowe żołnierzyki udają się na zwiad. W jednej z paczek odkrywają kosmicznego przybysza – Buzza Astrala. Chudy wpada w popłoch. Boi się, że nowy przybysz zagrozi jego pozycji.

ANNA I KRÓL (ANNA AND THE KING) dramat, USA 1999

emisja: 15.02.2018 godz. 20:10

ANNA I KRÓL (ANNA AND THE KING) dramat, USA 1999, 143 min., (12), reż. Andy Tennant, wyk. Jodie Foster, Yun-Fat Chow, Bai Ling, Tom Felton, Syed Alwi

Jodie Foster jako angielska guwernantka, która próbuje się odnaleźć na dworze króla Synaju.

Azja, lata sześćdziesiąte XIX wieku. Anna Leonowens (Jodie Foster) jest wdową po angielskim oficerze, który został zabity w Indiach. Zdesperowana kobieta decyduje się wyjechać do Syjamu. Wychowana w wiktoriańskiej kulturze arystokratka trafia na dwór królewski, gdzie rozpoczyna pracę nauczycielki angielskiego dzieci władcy (Yun-Fat Chow). Szybko okazuje się, że mężczyzna jest nowoczesnym i postępowym królem, który chce rozwijać swój kraj i dba o jego mieszkańców.

ROLLING STONE MAGAZINE: STORIES FROM THE EDGE EP. 01 (ROLLING STONE MAGAZINE: STORIES FROM THE EDGE EP. 01) dokumentalny, USA 2017

premiera: 15.02.2018 godz. 22:40

ROLLING STONE MAGAZINE: STORIES FROM THE EDGE EP. 02 (ROLLING STONE MAGAZINE: STORIES FROM THE EDGE EP. 02) dokumentalny, USA 2017

premiera: 22.02.2018 godz. 22:15

ROLLING STONE MAGAZINE: STORIES FROM THE EDGE (ROLLING STONE MAGAZINE: STORIES FROM THE EDGE) dokumentalny, USA 2017, (15), reż. Alex Gibney, Blair Foster

Ekscytujący dokument pokazujący ostatnie pół wieku historii Stanów Zjednoczonych z perspektywy kultowego magazynu Rolling Stone.

Składający się z dwóch części film przedstawia ostatnich pięćdziesiąt lat historii amerykańskiej muzyki, polityki oraz kultury popularnej widzianych oczami autorów magazynu Rolling Stone. Osoby go tworzące od zawsze rozumiały, że rock 'n' roll to coś więcej niż gatunek muzyczny. Była to kulturalna siła, która zmieniła oblicze Stanów Zjednoczonych i zdefiniowała wiele pokoleń.

TOY STORY 2 (TOY STORY 2) animowany, USA 1999

emisja: 17.02.2018 godz. 16:55

TOY STORY 2 (TOY STORY 2) animowany, USA 1999, 90 min., (b/o), reż. John Lasseter, Lee Unkrich, Ash Brannon

Kolejna część uwielbianej przez dzieci animowanej opowieści o przygodach sympatycznych zabawek – Chudego, Buzza Astrala i Cienkiego.

Zbliża się lato. Chudy szykuje się na wyjazd z Andym na obóz. Niestety, fatalny zbieg okoliczności sprawa, że musi zostać w domu. Na domiar złego słyszy, jak matka chłopca mówi, że żadna zabawka nie jest wieczna. Chudy zaczyna obawiać się o swoją przyszłość. Jego najgorsze sny się spełniają – zostaje wystawiony na sprzedaż i trafia w ręce chciwego kolekcjonera zabawek. Zrozpaczeni Buzz Astral, Ham, Pan Bulwa oraz Cienki wyruszają mu na ratunek.

TOUT POUR ETRE HEUREUX (DAD IN TRAINING (AKA. TOUT POUR ETRE HEUREUX)) komedia, Francja 2015

premiera: 17.02.2018 godz. 18:30

TOUT POUR ETRE HEUREUX (DAD IN TRAINING (AKA. TOUT POUR ETRE HEUREUX)) komedia, Francja 2015, 94 min., (12), reż. Cyril Gelblat, wyk. Manu Payet, Audrey Lamy, Aure Atika, Pascal Demolon, Bruno Clairefond

Pochłonięty swoją pracą mężczyzna musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu i koniecznością zaopiekowania się w pojedynkę dwiema córkami.

Zaangażowany w swoją pracę w przemyśle muzycznym Antoine (Manu Payet) zapomina całkowicie o swoim życiu prywatnym. Mężczyzna ignoruje swoją żonę Alice (Audrey Lamy), z którą ożenił się dziesięć lat temu. W końcu kobieta traci cierpliwość. Pewnego dnia wyrzuca go z domu i żąda rozwodu. Co więcej, zostawia pod jego opieką na dwa tygodnie ich córki. Początkowo Antoine jest przerażony. Z czasem jednak zaczyna odkrywać piękno spędzania czasu z najbliższymi.

MAN IN AN ORANGE SHIRT (MAN IN AN ORANGE SHIRT) dramat, Wielka Brytania 2017

premiera: 22.02.2018 godz. 20:10

MAN IN AN ORANGE SHIRT (MAN IN AN ORANGE SHIRT) dramat, Wielka Brytania 2017, 120 min., (15), reż. Michael Samuels, wyk. Julian Morris, Vanessa Redgrave, Oliver Jackson-Cohen, James Mcardle, Joanna Vanderham

Intrygujący obraz przedstawiający perypetie dwóch homoseksualnych par w dwóch różnych okresach historycznych.

Rok 1944, służący w brytyjskiej armii kapitan Michael Berryman (Oliver Jackson-Cohen) spotyka w południowych Włoszech intrygującego artystę Thomasa Marcha (James McArdle). Między mężczyznami rodzi się uczucie. Choć na Berrymana w domu czeka młoda narzeczona Flora (Joanna Vanderham), nie potrafi on oprzeć się urokowi nowego przyjaciela. 2017 rok, starzejąca się Flora (Vanessa Redgrave) obserwuje, jak między jej wnukiem Adamem (Julian Morris) oraz jego klientem Stevem (David Gyasi) rodzi się uczucie. Normy społeczne się zmieniły. Ciągle jednak na drodze do ich szczęścia stoją przeszkody.

TOY STORY 3 (TOY STORY 3) animowany, USA 2010

emisja: 24.02.2018 godz. 16:40

TOY STORY 3 (TOY STORY 3) animowany, USA 2010, 99 min., (b/o), reż. Lee Unkrich

Uwielbiana przez dzieci na całym świecie, kolejna część przygód dzielnego Chudego, Buzza oraz ich żądnej wrażeń bandy. Pięć nominacji do Oscara.

Andy staje się powoli dorosłym mężczyzną. Kończy szkołę średnią i idzie na studia. Najwyższy czas pożegnać się ze swoimi zabawkami. Chłopak nie potrafi jednak opuścić swojego ulubionego Kowboja Chudego. Resztę jego podopiecznych matka postanawia oddać do pobliskiego przedszkola. Ostatecznie Chudy, Buzz Astral i pozostali członkowie bandy trafiają w ręce rozwydrzonych dzieciaków. Zgodnie z dewizą „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, zabawki postanawiają się wspierać i planują spektakularną ucieczkę. Zaprzyjaźniają się z nowo poznanymi pluszowymi kolegami i razem z nimi wyruszają w pełną przygód podróż.

SERIALE

OGRÓD Z BRĄZU, ODC. 5 (THE GARDEN OF BRONZE EP. 05) serial obyczajowy, Argentyna 2017

premiera: 01.02.2018 godz. 18:15

OGRÓD Z BRĄZU, ODC. 6 (THE GARDEN OF BRONZE EP. 06) serial obyczajowy, Argentyna 2017

premiera: 08.02.2018 godz. 18:15

OGRÓD Z BRĄZU, ODC. 7 (THE GARDEN OF BRONZE EP. 07) serial obyczajowy, Argentyna 2017

premiera: 15.02.2018 godz. 18:20

OGRÓD Z BRĄZU, ODC. 8 (THE GARDEN OF BRONZE EP. 08) serial obyczajowy, Argentyna 2017

premiera: 22.02.2018 godz. 18:25

OGRÓD Z BRĄZU (THE GARDEN OF BRONZE) serial obyczajowy, Argentyna 2017, (15), wyk. Joaquín Furriel, Luis Luque, Julieta Zylberberg, Norma Aleandro, Daniel Fanego

TEMPLARIUSZE, ODC. 9 (KNIGHTFALL EP. 09 - FIAT!) serial obyczajowy, USA 2017

premiera: 02.02.2018 godz. 20:10

TEMPLARIUSZE, ODC. 10 (KNIGHTFALL EP. 10 - DO YOU SEE THE BLUE?) serial obyczajowy, USA 2017

premiera: 09.02.2018 godz. 20:10

TEMPLARIUSZE (KNIGHTFALL) serial historyczny, USA 2017, (18), wyk. Tom Cullen, Simon Merrells, Pádraic Delaney, Ed Stoppard, Olivia Ross

Porywający serial o templariuszach – najbardziej tajemniczym i wpływowym zakonie rycerskim czasów średniowiecza.

Założony na początku XII wieku Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, czyli templariuszy, wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych i majętnych organizacji kościelnych w średniowiecznej Europie. Jednym z podstawowych zadań zakonników jest ochrona Świętego Graala oraz Ziemi Świętej. Sir Landry (Tom Cullen), członek zakonu i niezwykle dzielny wojownik, stara się ze wszystkich sił przewodzić walecznym braciom i wypełniać swoją powinność wobec Boga i króla.

ROZWÓD II, ODC. 4 (DIVORCE II. EP. 04) serial komediowy, USA 2018

premiera: 05.02.2018 godz. 21:10

ROZWÓD II, ODC. 5 (DIVORCE II. EP. 05) serial komediowy, USA 2018

premiera: 12.02.2018 godz. 21:10

ROZWÓD II, ODC. 6 (DIVORCE II. EP. 06) serial komediowy, USA 2018

premiera: 19.02.2018 godz. 21:10

ROZWÓD II, ODC. 7 (DIVORCE II. EP. 07) serial komediowy, USA 2018

premiera: 26.02.2018 godz. 21:10

ROZWÓD II (DIVORCE II) serial komediowy, USA 2018, (12), wyk. Sarah Jessica Parker, Thomas Haden Church, Molly Shannon, Talia Balsam, Charlie Kilgore

Drugi sezon serialu komediowego HBO z Sarah Jessicą Parker w roli dojrzałej kobiety, która postanawia rozstać się ze swoim mężem.

W pewnym momencie Frances (nominowana za tę rolę do Złotego Globu Sarah Jessica Parker) zrozumiała, że jej małżeństwo z Robertem (Thomas Haden Church) nie ma już przed sobą żadnej przyszłości. Rozstanie nie było jednak łatwe. Para przez dłuższy czas nie mogła się porozumieć. W końcu udało im się podpisać papiery rozwodowe. Teraz każde z nich stara się na nowo ułożyć swoje życie.

NA WYLOCIE II, ODC. 4 (CRASHING II. EP. 04) serial komediowy, USA 2018

premiera: 05.02.2018 godz. 21:40

NA WYLOCIE II, ODC. 5 (CRASHING II. EP. 05) serial komediowy, USA 2018

premiera: 12.02.2018 godz. 21:40

NA WYLOCIE II, ODC. 6 (CRASHING II. EP. 06) serial komediowy, USA 2018

premiera: 19.02.2018 godz. 21:40

NA WYLOCIE II, ODC. 7 (CRASHING II. EP. 07) serial komediowy, USA 2018

premiera: 26.02.2018 godz. 21:40

NA WYLOCIE II (CRASHING II) serial komediowy, USA 2018, (15), wyk. Pete Holmes, Artie Lange, Lauren Lapkus, George Basil

Drugi sezon serialu HBO o pochodzącym z przedmieść mężczyźnie, który marzy o karierze stand-upera.

Pete (Pete Holmes) ożenił się ze swoją szkolną miłością (Lauren Lapkus). Nakrył ją jednak w łóżku z innym mężczyzną. Od tamtej pory poczciwy komik pomieszkuje u znajomych, którzy pozwalają mu tymczasowo spać na kanapach w swoich mieszkaniach. Pete wchodzi głęboko w świat nowojorskiej sceny stand-upu i szybko odkrywa jej blaski i cienie. Pewnego dnia rozmowa z pewnym ateistą skłania go do refleksji na temat wiary, co pozwala mu w końcu znaleźć swój głos.

BRYTANIA, ODC. 3 (BRITANNIA EP. 03) serial obyczajowy, USA 2017

premiera: 06.02.2018 godz. 20:10

BRYTANIA, ODC. 4 (BRITANNIA EP. 04) serial obyczajowy, USA 2017

premiera: 13.02.2018 godz. 20:10

BRYTANIA, ODC. 5 (BRITANNIA EP. 05) serial obyczajowy, USA 2017

premiera: 20.02.2018 godz. 20:10

BRYTANIA, ODC. 6 (BRITANNIA EP. 06) serial obyczajowy, USA 2017

premiera: 27.02.2018 godz. 20:10

BRYTANIA (BRITANNIA) serial obyczajowy, USA 2017, (18), wyk. David Morrissey, Kelly Reilly, Nikolaj Lie Kaas, Liana Cornell, Zoë Wanamaker

Widowiskowy serial historyczny, opowiadający o próbach zdobycia przez Rzymian terenów należących do dzisiejszej Wielkiej Brytanii.

43 rok n.e. Armia Imperium Rzymskiego postanawia podbić Wyspy Brytyjskie, które są centrum rozwoju kultury celtyckiej. Aby pokonać nadciągającego wroga, Kerra (Kelly Reilly) – córka króla Cantii – musi zjednoczyć siły ze swoją rywalką królową Antedią (Zoë Wanamaker). Kobiety nie będą miały jednak łatwego zadania. Rzymskie oddziały dowodzone są przez generała Aulusa Plautiusa (David Morrissey), który jest zdeterminowany, żeby dopiąć swego i podporządkować odległe ziemie władzy Imperium.

TU I TERAZ, ODC. 1 (HERE AND NOW EP. 01) serial obyczajowy, USA 2018

premiera: 11.02.2018 godz. 03:00

TU I TERAZ, ODC. 2 (HERE AND NOW EP. 02) serial obyczajowy, USA 2018

premiera: 18.02.2018 godz. 03:00

TU I TERAZ, ODC. 3 (HERE AND NOW EP. 03) serial obyczajowy, USA 2018

premiera: 25.02.2018 godz. 03:00

TU I TERAZ (HERE AND NOW) serial obyczajowy, USA 2018, (15), wyk. Tim Robbins, Holly Hunter, Sosie Bacon, Jerrika Hinton, Raymond Lee

Nowy serial Alana Balla przedstawiający perypetie multikulturowej amerykańskiej rodziny z wyższej klasy średniej.

Profesor filozofii Greg Bishop (Tim Robbins) oraz jego będąca prawniczką żona Audrey Bayer-Boatwright (Holly Hunter) są kochającą parą, która zdecydowała się adoptować trójkę dzieci pochodzących z Somalii, Wietnamu oraz Kolumbii. Poza tym mają jedną biologiczną córkę. Z pozoru wydają się być idealną rodziną. Borykają się jednak z poważnym problemem. Jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, które nie są dostępne innym. Co może być przyczyną? Choroba psychiczna? Coś innego?

ODPOWIEDNIK, ODC. 1 (COUNTERPART EP. 01 - THE CROSSING) serial sensacyjny, USA 2018

premiera: 16.02.2018 godz. 20:10

ODPOWIEDNIK, ODC. 2 (COUNTERPART EP. 02) serial sensacyjny, USA 2018

premiera: 23.02.2018 godz. 20:10

ODPOWIEDNIK (COUNTERPART) serial sensacyjny, USA 2018, (15), wyk. J.K. Simmons, Olivia Williams, Harry Lloyd, Nazanin Boniadi, Sara Serraiocco

Pracownik ONZ odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do innego wymiaru.

Howard Silk (J.K. Simmons) pracownikiem niższego szczebla, mieszczącej się w Berlinie jednej z agencji Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wiedzie on spokojną egzystencję. Pewnego dnia wszystko jednak się zmienia. Silk odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Zagubiony nie wie, co robić. Szybko uświadamia sobie, że stał się częścią groźnej intrygi. Postanawia działać. Tylko w ten sposób jest w stanie uchronić się przed niebezpieczeństwem.

RELLIK, ODC. 1 (RELLIK EP. 01) serial sensacyjny, Wielka Brytania 2017

premiera: 16.02.2018 godz. 21:10

RELLIK, ODC. 2 (RELLIK EP. 02) serial sensacyjny, Wielka Brytania 2017

premiera: 23.02.2018 godz. 21:05

RELLIK (RELLIK) serial sensacyjny, Wielka Brytania 2017, (18), wyk. Richard Dormer, Jodi Balfour, Reece Ritchie, Kieran Bew, Peter Coe

Hipnotyzujący serial, który opowiada w oryginalny sposób o poszukiwaniach bezwzględnego seryjnego mordercy.

Gabriel Markham (Richard Dormer) jest niestrudzonym detektywem, który pracuje w wydziale zabójstw. Pełen tajemnic, charyzmatyczny mężczyzna obsesyjnie ściga bezwzględnego seryjnego mordercę. Sprawa odcisnęła na nim ogromne, zarówno psychiczne jak i fizyczne, piętno. W pracy pomaga mu błyskotliwa partnerka Elaine (Jodi Balfour).

05-02-2018

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia Państwu usług internetowych oraz umożliwienia korzystania z funkcjonalności strony, które nie byłyby dostępne bez wykorzystania plików cookie. Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w przeglądarce użytkownika.

 

Dowiedz się więcej o plikach cookie i zmień ustawienia dotyczące plików cookie klikając tutaj.


Nie pokazuj tej wiadomości ponownie