close
premiera
 
06:00 Kung Fu Panda
07:30 Wymyśleni bohaterowie
09:25 Moje wakacje z Rudym
10:55 Ant-Man i Osa
12:55 Wall-E
14:35 Spacer po linie
16:50 Randka w ciemno z życiem
18:40 George prosto z drzewa 2
20:10 Superfly
22:10 Ant-Man i Osa
00:10 Atak paniki
01:50 Nie czas na łzy
04:50 Na zewnątrz bańki: Z Alexandrą Pelosi przez Amerykę
06:00 21
08:00 Filmy i gwiazdy, odc. 533
08:30 Hook
10:50 Bękarty
12:45 Mission: Impossible – Ghost Protocol
15:00 Strażnicy Galaktyki
17:00 Somalijscy piraci
18:55 Król Artur: Legenda miecza
21:00 Moja kolacja z Herve
22:50 I am the Night, odc. 4
23:40 Osiem dni, odc. 3
00:30 Gwiazda szeryfa II, odc. 3
01:25 Snowfall II, odc. 3
03:10 Snowfall II, odc. 4
04:10 Niepokój
06:00 Thor
07:55 LEGO NINJAGO: Film
09:35 Geostorm
11:25 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VI, odc. 1
12:00 Lepsze życie III, odc. 4
12:25 SMILF II, odc. 4
12:55 All American, odc. 14
13:45 Supersamiec
15:40 Barbershop, odc. 1
16:05 Barbershop, odc. 2
16:35 Barbershop, odc. 3
17:05 W potrzebie III, odc. 7
17:35 Syrena II, odc. 6
18:25 Wampiry: Dziedzictwo, odc. 12
19:15 Heathers, odc. 3
20:00 Gra o tron VI, odc. 1
20:50 Gra o tron VI, odc. 2
21:45 Gra o tron VI, odc. 3
22:35 Gra o tron VI, odc. 4
23:35 Gra o tron VI, odc. 5
00:30 Gra o tron VI, odc. 6
01:20 Gra o tron VI, odc. 7
03:10 Gra o tron VI, odc. 8
04:05 Gra o tron VI, odc. 9
05:05 Gra o tron VI, odc. 10
06:00 Ukryte piękno
07:35 Blade Runner 2049
10:15 Truman Show
12:00 Listopad
13:55 Kobieta idzie przodem
15:35 Ukryte piękno
17:15 Blade Runner 2049
20:00 Kontra: Spisek, odc. 6
20:50 Ella i John
22:45 Droga przez piekło
00:50 300: Początek imperium
03:35 Kontra: Spisek, odc. 6
04:25 Miłosna układanka
06:00 Jaki jesteś
07:45 Spinozaur
08:05 Buntownik z wyboru
10:10 Niebo
11:50 Służące
14:15 Z perspektywy Paryża
16:40 Jaki jesteś
18:25 Buntownik z wyboru
20:30 Tajemnica szczęścia
22:05 Król Lear
00:05 Skandalista Larry Flynt
03:15 Vanilla Sky
05:30 Bonobo

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia Państwu usług internetowych oraz umożliwienia korzystania z funkcjonalności strony, które nie byłyby dostępne bez wykorzystania plików cookie. Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w przeglądarce użytkownika.

 

Dowiedz się więcej o plikach cookie i zmień ustawienia dotyczące plików cookie klikając tutaj.


Nie pokazuj tej wiadomości ponownie