close
premiera
 
06:00 Nocna jazda
07:30 Proza życia
09:10 Czas przemian
11:05 Bez względu na wszystko
12:30 Prości, ale bardzo bogaci
14:05 W pogoni za szczęściem
16:05 Odpowiednik II, odc. 7
16:55 Odpowiednik II, odc. 8
17:50 Filmy i gwiazdy, odc. 549
18:20 Paweł, apostoł Chrystusa
20:10 Billions IV, odc. 11
21:10 Rok za rokiem, odc. 1
22:10 300: Początek imperium
23:55 Prawdziwy gangster
01:45 Dwunasty człowiek
04:05 Paweł, apostoł Chrystusa
06:00 Książę Persji: Piaski czasu
08:00 Dinozaur
09:25 Gęsia skórka 2
10:55 Nie ma jak u siostry
12:45 Newsroom III, odc. 3
13:45 Biuro III, cz. 2
14:40 Han Solo: Gwiezdne wojny - historie
16:55 Angie Tribeca IV, odc. 4
17:20 Współczesna rodzina X, odc. 22
17:45 Znowu Gwiazdka
19:15 Kraina lodu
21:00 Bezsenność w Seattle
22:45 Festiwal Wigstock
00:20 Axios II, odc. 1
01:00 Totem
02:30 Annabelle: Narodziny zła
04:20 Mecz ostatniej szansy
06:00 Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole
07:35 Genialny klan
09:25 Piotruś Królik
11:00 Syrena II, odc. 7
11:45 Seks w wielkim mieście VI, odc. 3
12:10 Seks w wielkim mieście VI, odc. 4
12:40 Roswell, w Nowym Meksyku, odc. 13
13:25 Krypton II, odc. 1
14:05 Mój tata pisał pornografię
15:05 Kroniki Spiderwick
16:40 Król Artur: Legenda miecza
18:45 Syrena II, odc. 8
19:30 Rozwód III, odc. 3
20:05 Seks w wielkim mieście VI, odc. 5
20:30 Seks w wielkim mieście VI, odc. 6
21:00 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VI, odc. 5
21:40 Czarny poniedziałek, odc. 6
22:10 Prezydent z kreskówki II, odc. 7
22:40 Billions IV, odc. 11
23:40 Rok za rokiem, odc. 1
00:40 Ricky Bobby - Demon prędkości
02:25 Ostrza chwały
03:55 Czarny poniedziałek, odc. 6
04:25 Prezydent z kreskówki II, odc. 7
04:55 Mój tata pisał pornografię
06:00 Szkicownik
07:55 Nasz Jake
09:25 Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu
11:10 Pani McCutcheon
11:30 Dunkierka
13:20 Dym
15:15 W błękicie
17:00 Nasz Jake
18:30 Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali
20:00 Rust Creek
21:55 Hanna
23:50 Zatrzyj ślady
01:40 Nieustraszeni bracia Grimm
03:35 Inny chłopiec
03:50 Mossie
05:30 Walizka
06:00 Amra i drugie małżeństwo
07:35 Ziemskie spotkania
08:05 Miłość po miłości
09:40 Człowiek, który zabił Hitlera i Wielką Stopę
11:20 Zniknięcie Sidneya Halla
13:20 Przygody barona Munchausena
15:25 Zabijanie na śniadanie
17:10 Miłość po miłości
18:45 Uwodziciel
20:30 Pororoca
23:05 Ostatni układ
00:40 Kroniki portowe
02:35 Kung Fu Szał
04:15 Królowa strachu

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia Państwu usług internetowych oraz umożliwienia korzystania z funkcjonalności strony, które nie byłyby dostępne bez wykorzystania plików cookie. Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w przeglądarce użytkownika.

 

Dowiedz się więcej o plikach cookie i zmień ustawienia dotyczące plików cookie klikając tutaj.


Nie pokazuj tej wiadomości ponownie